Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Prečo, pre zamilovaných?

 

Pretože, kto nemiluje, nepochopí...

Poslednou kvapkou trpezlivosti, ktorá pretiakla sa stal telefonát od jednej nemenovanej spoločnosti, ktorá nám zavolala s cieľom, aby sme sa zaregistrovali u nich na portáli, že odprezentujú naše služby. Problém však bol, že cena za registráciu bola NEPREKUSNUTEĽNÁ!! 249 EUR bez DPH!!! Každý kto aspoň trochu so zvieratamí pracuje - vie, že tu skôr ako o zárobkovú činnosť ide o lásku k zvieratám.

Preto sme sa rozhodli spojazdniť túto stránku s cieľom poskytnúť priestor každému, kto by sa chcel v dnešnom svete internetu jednoducho zviditeľniť. Je pravdou že zadarmo to nejde, ale naša ponuka - symbolická cena - je suma, ktorou zároveň pomáhate rozvoju tejto stránky, a nie k vytvoreniu zárobkovej činnosti pre jednotlivca. Všetky doteraz získané peniaze boli opäť s láskou vložené do rozvoja tejto stránky.

Máme štastie, že pre nás pracujú ľudia s veľkým srdcom a zapálením pre dobro veci, lebo šikovní ľudia nachádzajú cesty ako sa vo vyhľadávačoch zviditeľniť. Preto s radosťou môžme oznámiť, že dnes pri kľúčových slovách hotel pre psov + mesto sa stránka nachádza medzi prvými vo vyhľadávaní.
Intenzívne pracujeme aj na daľších kľúčových slová - výcvik psa, kde nám už veľa nechýba a tiež budeme TOP.

Jedným istým pravidlom je, že ten kto sa v danom meste prvý zaregistruje, sa bude aj prvý pod daným mestom zobrazovať. Na tejto stránke neexistuje možnosť, finančne si kúpiť pozíciu! Kto skôr príde, ten skôr berie. Naše zlaté pravidlo.

Cieľom stránky je poskytnúť informácie o ľudoch a zariadeniach, ktoré ZODPOVEDNE MILUJÚ našich drobcov. Postupne chceme zaviesť možnosť hodnotenia každého zariadenia ktoré bude pridané. Prosíme o podporu a trpezlivosť. V ramci možností intenzívne pracujeme na rozvoji.

Chcem sa registrovať!