Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Hotel pre psov Bratislava - Lamač

Psí hotel Bratislava - Lamač


Aj vy ponúkate službu hotel pre psov a chcete reklamu na tomto mieste?

Nikdy to nebolo jednoduchšie ... Chcem sa registrovať.!!!


 

 

 

Náš hotel pre psov sa nachádza v Bratislave na okraji Bratislavského lesa v Lamači. Založili sme ho z lásky ku psom a z lásky k ich majiteľom. Našim cieľom je poskytnúť pohodlné interiérové a na požiadanie aj exteriérové ubytovanie štvornohým členom rodiny. Máme malú kapacitu psíkov kôly ich bezpečnosti, pohodliu a tiež preto, aby sme s nimi čo najplnohodnotnejšie a najaktívnejšie strávili čas.

Hotel pre psov rešpektuje požiadavky majiteľa a snaží sa vytvoriť pre psíka maximálne pohodlné prostredie, kopírujúce domácu atmosféru, aby ste si Vy mohli oddýchnuť s vedomím, že o psíka je dobre postarané.

Sme mladá rodinka a so psíkmi sme začínali v útulku, poskytovaním dočasných opatier pre psíkov v núdzi, a aj dobrovoľnou prácou pri opatere zvieratiek v útulku. Postupne sa naša vášeň ku psom pretavila na poslanie, keď sme jedného dňa zistili, že nevieme nájsť stráženie nášho veľkého psíka v domácom prostredí tak, ako je na to zvyknutý.

V našom hoteli pre psov všetky psíky žijú ako súčasť rodiny, nemáme koterce a so psíkmi trávime maximum aktívneho času. Naše motto je, že každý psík musí byť u nás Happy :)

Podmienky prijatia

Nekonfliktnosť s inými psíkmi, psík nesmie byť agresívny na ľudí, platné očkovanie, je dobré ošetriť pred príchodom psíka proti kliešťom, nieje to však podmienkou.


Ako na to:

Do hotelu pre psov objednajte svojho psíka telefonicky alebo mailom. Ak sa chcete najprv osobne prísť pozrieť, ste vítaní. V deň keď prinesiete psíka si vyhraďte 15 minút čas, kým si prejdeme dotazník o povahe zvykoch a starostlivosti o Vášho psíka. Následne si z Vášho občianskeho preukazu odpíšeme meno a adresu a podpíšete čestné vyhlásenie že sa po psíka vrátite. Je nám to veľmi ľúto, ale skúsenosť ukázala množstvo nevyzdvihnutých psíkov a falošných adries.

Čo priniesť:

Očkovací preukaz, obojok s vodítkom, náhubok (pre každý prípad sa psíky zoznamujú jeden po druhom a s náhubkami), stravu, deku, alebo niečo čo nesie pach známeho miesta a ďaľej čokoľvek chcete.

Preberacie a návštevné hodiny psíkov po predošlej dohode

PO-PI od 8. do 12. hod., SO-NE od 20. do 21. hod. podľa dohody.


Kontaktujte nás - odpovedáme obratom!

 

 


Ponúkate službu alebo prevádzkujete hotel pre psov Bratislava - Lamač a jeho okolie? Ak áno, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zaregistrovať sa na týchto stránkach, a získať tak potencionálnych klientov, či zákazníkov.

Táto stránka sa pod kľúčovými slovami vo vyhľadavaní /pri slovách - psí hotel Bratislava - Lamač, alebo hotel pre psov Bratislava - Lamač/, drží na prvej pozícii vo vyhľadávačoch. Pre Vás by to znamenalo, že máte vysokú šancu získať klientov, ktorí hľadajú práve Vašu službu vo Vašom okolí a aby hľadajúci prišli práve k Vašim kontaktným údajom.

Ak by ste mali záujem o registráciu Vášho hotela pre psov v meste Bratislava - Lamač a jeho okolí - neváhajte. Poplatok za ročnú registráciu je len 9,90€.

Chcem sa registrovať!