Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Hotel pre psov Myjava

Psí hotel Myjava


Aj vy ponúkate službu hotel pre psov a chcete reklamu na tomto mieste?

Nikdy to nebolo jednoduchšie ... Chcem sa registrovať.!!!


 


 
Hotel pre psov DOG AUPAIR

 

Ak odchádzate na dovolenku, na prázdniny, do tábora, na služobnú cestu alebo v horšom prípade do nemocnice, zvyčajne riešite problém, čo so psom.
Ponúkame Vám naše služby v podobe ubytovania pre psov v našom hoteli pre psov. Psy nie sú zatvorené celý deň okrem času venčenia, ale naopak, majú voľný výbeh a vo vnútri sú iba na noc.

Každý psík má samostatnú "izbu" v ktorej strávi noc alebo nepriazeň počasia.

Program dňa:

  • Ranná prechádzka - minimálne 1hod výdatnej chôdze, maximálne 3hod (záleží odkondície psa)
  • Cvičenie a hry
  • Kŕmenie a oddych
  • Poobedná prechádzka - 1 az 3 hodiny podľa kondície psa
  • Cvičenie a hry
  • Kŕmenie a oddych
  • Kratšia prechádzka pred spaním
  • Spánok


Denná škôlka pre psov

Ak Váš pes trpí úzkosťou z odlúčenia, šteká, zavýja, ruší susedov alebo ničí nábytok, kým nie ste doma, využite naše služby a dajte Vášho psa do dennej škôlky, kde bude mať iných psích kamarátov, cvičenie základnej poslušnosti, hry a štrukturované prechádzky s certifikovaným inštruktorom. Ak ste chorí, starí, imobilní či príliš zaneprázdnení na denné venčenie Vášho miláčika, denná škôlka je tu pre Vás.

Strava

Na požiadanie poskytujeme psíkom stravu. Niektorí majitelia sú presvedčení, že ich pes je zvyknutý iba na ich krmivo a tak dávajú svoju stravu. My psov kŕmime surovým hovädzím mäsom, veľkými hovädzími kosťami a granulami Canis Alpha.

 


 

meno:      Juraj Kišš
   
adresa:      Hurbanova 3154/66     916 01     Stará Turá
kontakt:      0904 570511
   
e-mail:      info@dogaupair.sk
web:      www.dogaupair.sk
facebook:      Dog Aupair
   
   
Ponúkate službu alebo prevádzkujete hotel pre psov Myjava a jeho okolie? Ak áno, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zaregistrovať sa na týchto stránkach, a získať tak potencionálnych klientov, či zákazníkov.

Táto stránka sa pod kľúčovými slovami vo vyhľadavaní /pri slovách - psí hotel Myjava, alebo hotel pre psov Myjava/, drží na prvej pozícii vo vyhľadávačoch. Pre Vás by to znamenalo, že máte vysokú šancu získať klientov, ktorí hľadajú práve Vašu službu vo Vašom okolí a aby hľadajúci prišli práve k Vašim kontaktným údajom.

Ak by ste mali záujem o registráciu Vášho hotela pre psov v meste Myjava a jeho okolí - neváhajte. Poplatok za ročnú registráciu je len 9,90 eur.

Chcem sa registrovať!