Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Hotel pre psov / Psí hotel


 


Vítame Vás na stránke, ktorá je venovaná všetkým miláčikom psov.

Hlavným cieľom stránky je získať dôveryhodné informácie o ľudoch, ktorí poskytujú služby pre psov. Ľudí, ktorí majú radi zvieratká a sú ochotní sa o Vášho míláčika postarať.


Počas pôsobenia som si všimol, že na trhu sa nachádza veľká medzera a zároveň veľký dopyt po službách v oblasti psov a to najmä Hotel pre psov, Výcvik psa a Salón pre psov. Nie je vôbec ľahké nájsť zodpovedný 'hotel pre psov' na poslednú chvílu. Preto sme sa rozhodli spojazdniť tento web - hotelprepsov.eu.sk, aby sme Vám uľahčili hľadanie.
Celý web bude pozostávať z niekoľkých častí, tá hlavná je už spomínaná hotelprepsov.eu.sk, kde budú zozbierané všetky informácie pekne pohromade a z ďalších, cielene zameraných vycvikpsa.eu.sk a salonprepsov.eu.sk ...

Taktiež pre Vás pripravujeme stránky plemená psov, kde nájdete všetky základné informácie o konkrétnych plemenách, aby ste čo najlepšie mohli zvládnuť výchovu toho svojho psíka, prípadne pre tých, ktorí sa ešte len rozhodujú, aby si vedeli správne vybrať, či už povahovo, vzrastom, jeho potrebami ... aby sa nestávalo, že potom ostávajú často opustené a hladné na ulici ...

V ľavom menu stačí vyhľadať kraj, následne Vaše mesto, prípadne to, ktoré Vám je najbližšie a informácie máte hneď poruke. Aby ste jednoducho dospeli ku komplexným informáciám, okrem Hotelov pre psov máte hneď poruke zoznamy veterinárov, veterinárnych ambulancií a kliník, cvičiteľov psov - kynológov, a pre tých, ktorí chcú rozmaznávať svojich miláčikov aj salóny pre psov.Ak máte akýkoľvek nápad na zlepšenie tohto webu, napíšte nám, radi budeme tieto stránky vylepšovať.


S pozdravom

Hotel pre PSOV