Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Hotel pre psov Senec

Psí hotel Senec


Aj vy ponúkate službu hotel pre psov a chcete reklamu na tomto mieste?

Nikdy to nebolo jednoduchšie ... Chcem sa registrovať.!!!


 

 

 

HOTEL pre psov

 

Ponúkame ubytovanie pre Vašich psíkov v tichom prostredí

Hotel sa nachádza v rodinnom dome v obci Bernolákovo, 15 km od Bratislavy. Kapacita je maximálne 5-6 psíkov menšieho vzrastu. Pravidelné vychádzky su zabezpečené v 10á oplotenej záhrade.

Podmienkou na ubytovanie u nás je platné očkovanie proti besnote a infekčným ochoreniam (psinke, parvoviróze, hepatitíde, leptospiróze, parainfluenze). Nakoľko je rozšírený tzv "kotercový kašeľ" je potrebné očkovanie aj proti tomuto infekčnému ochoreniu (očkovanie musí byť staršie ako 14dní pred príchodom do nášho hotela). Ďalej vyžadujeme ošetrenie proti kliešťom a blchám.

Ak ste majiteľom malého šteniatka a bojíte sa ho nechať v byte, alebo na dvore bez dozoru počas dňa, či už z dôvodu dlhej pracovnej doby, alebo zo strachu pred jeho odcudzením z dvora, alebo záhrady, kým nie je dospelé, máme pre Vás riešenie. Ponúkame škôlku pre šteniatka s denným pobytom u nás.
Do škôlky berieme aj šteniatka väčších plemien.

Hotelový cenník:

od 10€ na deň + strava

Poplatok za ubytovanie psíka sa uhrádza vopred.

Cenník škôlky:

1. deň pobytu od 7€ + strava

Ak majiteľ nezabezpečí stravu pre svojho psíka je príplatok individuálny podľa veľkosti psíka a iných požiadaviek na stravu. Pobyt v cudzom prostredí môže u psov vyvolať tráviace problémy, preto doporučujeme majiteľom, aby priniesli stravu, na ktorú je pes zvyknutý.

Veľmi dobré skúsenosti máme ak majitelia prinesú pre svojho psíka deku, alebo uterák, na ktorom spáva doma.
V prípade potreby si psíka vyzdvihneme aj u Vás doma.


Kontaktujte nás - odpovedáme obratom!

 

 


Ponúkate službu alebo prevádzkujete hotel pre psov Senec a jeho okolie? Ak áno, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zaregistrovať sa na týchto stránkach, a získať tak potencionálnych klientov, či zákazníkov.

Táto stránka sa pod kľúčovými slovami vo vyhľadavaní /pri slovách - psí hotel Senec, alebo hotel pre psov Senec/, drží na prvej pozícii vo vyhľadávačoch. Pre Vás by to znamenalo, že máte vysokú šancu získať klientov, ktorí hľadajú práve Vašu službu vo Vašom okolí a aby hľadajúci prišli práve k Vašim kontaktným údajom.

Ak by ste mali záujem o registráciu Vášho hotela pre psov v meste Senec a jeho okolí - neváhajte. Poplatok za ročnú registráciu je len 9,90 eur.

Chcem sa registrovať!