Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Hotel pre psov Senica

Psí hotel Senica


Aj vy ponúkate službu hotel pre psov a chcete reklamu na tomto mieste?

Nikdy to nebolo jednoduchšie ... Chcem sa registrovať.!!!


 

 Náš hotel pre zvieratá je hotelíkom rodinného typu, situovaný v rodinnom dome s veľkým pozemkom, ktorý ponúka psíkom dostatočný priestor pre venčenie a hry. V našom hotelíku, podľa Vašich požiadaviek, môže byť  zvieratko ubytované individuálne, alebo v spoločnosti našich zvierat. Počas starostlivosti o Vášho miláčika sa  vynasnažíme  prispôsobiť jeho potrebám a zvykom. Keďže naši klienti sú ubytovaní v našej bezprostrednej blízkosti a počas pobytu u nás, sú súčasťou nášho každodenného života, snažíme sa, aby spolužitie domáceho osadenstva aj ubytovaných hostí bolo bezproblémové, nestresujúce a naši klienti sa s radosťou k nám opäť vracali.

UBYTOVANIE

Ponúkame rôzne typy ubytovania: pre zvieratá zvyknuté žiť vonku sú k dispozícii: vonkajšie koterce so zateplenými búdami a výbehom (pre psov) a vonkajšia uzavretá voliéra (pre mačky). Bytových psíkov ubytujeme v izbe s možnosťou výbehu, mačičky v izbe, ostatné zvieratká (vtáky, hlodavce) v priestranných klietkach - podľa zvyku - vo vnútri, alebo vonku. Pre psíkov s problémovým správaním k iným psom, zabezpečíme individuálny prístup - samostatné ubytovanie aj samostatné venčenie.

STRAVA, KŔMENIE

Najvhodnejšie je priniesť si vlastné krmivo – na ktoré je zvieratko zvyknuté. Psom a mačkám môžeme podávať granule no i varenú stravu. V prípade, že si krmivo neprinesiete, zabezpečíme ho my. Príplatok za zabezpečenie krmiva závisí od druhu krmiva a dennej dávky pre zviera. Je však potrebné, aby ste to nahlásili vopred, aby pri ubytovaní už bola strava zabezpečená. Stravu podávame v čase a množstve, ktoré si určí majiteľ.

PODMIENKY PRIJATIA

  • zviera musí byť zdravé, bez vonkajších parazitov a bez príznakov onemocnenia. Staršie zviera, zviera so zhoršeným zdravotným stavom, po operácii alebo v rekonvalescencii môže byť ubytované len po schválení veterinárnym lekárom.
  • musí mať svoj veterinárny preukaz (pes, mačka, králik) s platným očkovaním proti besnote (u psov aj psinke, parvoviróze, hepatitíde a leptospiróze, u mačiek aj panleukopénia a rhinotracheitída). Pred prijatím psíka alebo mačky do hotela, musí byť očkovanie staršie ako 14 dní, max. však 1 rok staré.
  • zvieratko musí byť odblšené a odparazitované.
  • musí byť neagresívne voči ľuďom. Agresívne zvieratá neubytovávame.

UBYTOVANIE PSOV

  • ubytovávame malé a stredné plemená, veľké plemená len po dohode.
  • háravé sučky ubytovávame len v prípade, že sa v danom termíne v hoteli nenachádza nekastrovaný psík.
  • šteniatka ubytovávame od 4 mesiaca veku, mladšie len po schválení veterinárnym lekárom.
  • na pobyt dlhší ako 3 dni a 2 noci ubytujeme psíka (nového klienta) len po predchádzajúcej návšteve.


Kontaktujte nás - odpovedáme obratom!

 

 


Ponúkate službu alebo prevádzkujete hotel pre psov Senica a jeho okolie? Ak áno, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zaregistrovať sa na týchto stránkach, a získať tak potencionálnych klientov, či zákazníkov.

Táto stránka sa pod kľúčovými slovami vo vyhľadavaní /pri slovách - psí hotel Senica, alebo hotel pre psov Senica/, drží na prvej pozícii vo vyhľadávačoch. Pre Vás by to znamenalo, že máte vysokú šancu získať klientov, ktorí hľadajú práve Vašu službu vo Vašom okolí a aby hľadajúci prišli práve k Vašim kontaktným údajom.

Ak by ste mali záujem o registráciu Vášho hotela pre psov v meste Senica a jeho okolí - neváhajte. Poplatok za ročnú registráciu je len 9,90 eur.

Chcem sa registrovať!