Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Tieniaca sieť na plot+ malý darček


V našom internetovom obchode www.tieniace-siete.sk nájdete všetko potrebné, aby ste zabezpečili súkromie Vašej záhrady. Tieniace siete ponúkame vo všetkých tipoch tienivosti - Lighttex, Mediumtex, Goldtex, Supertex.

Tieniaca sieť na plot má schopnosť uchraniť vašu záhradu pred prenikavými pohľadmi vašich susedov, záhrade dáva prijemný vzhľad, a tiež zapraňuje prašnosti od cesty.

Tieniace siete TEX, ktoré ponúkame sú špičkou na trhu. Sieťam dávame 3ročnú záruku, že sieť nestratí svoju farebnú stálosť. Všetky siete majú UV stabilizátor, čo zabezpečí, že Vaša tieniaca sieť vydrží stále krásne zelená.

Tieniace siete dodávame v rôznych šírkach a dĺžkach. Širka siete je 1 - 1,2 - 1,5 - 1,8 a 2 metre. Dĺžka tieniacej siete je v 10 a 50 metrovom balení.l

Pri zakúpení tieniacej siete cez náš internetový obchod: www.tieniace-siete.sk Vám pribalíme zadarmo malý, ale veľmi praktický darček. Je ním sťahovacia páska BRIDFIX na tieniacu sieť. Táto páska sa predáva v zelenej farbe a preto prakticky ladí so zelenou tieniacou sieťou, zároveň je nenahraditeľným pomocníkom pri rýchlej a jednoduchej montáži tieniacej siete.