Admin Admin Admin

ZAMILOVANÍ ?

Táto stránka je venovaná všetkým zamilovaným :)
a vôbec všetkým štvornohým miláčikom.

Bootstrap Slider


Kontakt

hotelprepsov.eu.sk

registracia@hotelprepsov.eu.sk

 

 

 

 
 

 

 

Výcvik psov psov Stará Turá

Kynológ Stará Turá


Aj vy ponúkate službuVýcvik psov a chcete reklamu na tomto mieste?

Nikdy to nebolo jednoduchšie ... Chcem sa registrovať.!!!


 

 

Výcvik psov DOG AUPAIR

 

Našim základným pravidlom je to, že PSA NIKDY NETRESTÁME! Sme presvedčení o tom, že pes robí všetko správne. Pes nepremýšľa o budúcnosti, on iba reaguje na podnety na základe predchádzajúcich skúseností. Chybu preto vždy robí človek, ktorý so psom pracuje. A za chyby človeka nemá zmysel trestať psa.

Celý život som bol milovníkom psov a bol som presvedčený, že to je to najdôležitejšie a že to stačí. Až moje vzory uvedené nižšie mi pomohli pochopiť, že psom treba porozumieť z hľadiska ich psychológie, chápať, že to nie sú malí, chlpatí ľudia, ale úplne iné živočíšne druhy so svojimi špecifickými potrebami a prejavmi. Potom, ako som začal prenikať na toto nové psychologické pole, začal som sa starať o túlavé a stratené psy pri MsP Stará Turá a od roku 2012 mi cez ruky prešlo viac ako 50 psov.

Pri práci so psami používam dve najhlavnejšie metódy:

Pozitívne podmieňovanie - Mojim školiteľom a mentorom je Juraj Ferko, ktorý je skutočný odborník na trénovanie psov. Postupy, na ktoré som ním bol školený, sa odvíjajú od metodiky pozitívneho podmieňovnia podľa DogCoaching Academy z Rakúska. Ďalšími vzormi sú Dr. Sophia Yin (USA), a tiež aj RNDr. František Šusta (CZ). Samotný začiatok môjho záujmu o metódu pozitívneho podmieňovania je spojený s anglickou trénerkou psov menom Victoria Stilwell (UK)

Cesarov spôsob - Veľkou inšpiráciou pre moje chápanie psieho správania a jeho zmenu má americký Znalec psej duše - Cesar Millan, ktorý dokáže veľmi jednoducho a priamo podať vysvetlenie a riešenie každej otázky na tému správanie psov. Jeho metóda Cesarov spôsob ponúka nenáročný návod na vyrovnaného a spokojného psa pomocou konceptu nastavenia hierarchie a štruktúry svorky. Cesar sa nezoberá cvičením psov, on psov hĺbkovo rehabilituje, pracuje so psou psychológiou a napráva nežiaduce správanie. On mi ukázal, že v drvivej väčšine prípadov nemá problém pes, ale problém vytvára majiteľ.

  • Cvičenie základnej poslušnosti
  • Učenie hygieny v dome
  • Venčenie
  • Socializácia
  • Základy agility
  • Učenie trikov
  • Príprava psov pre potreby veterinára a psieho salóna krásy
  • Odstraňovanie nežiaduceho správania

 

 

meno:      Juraj Kišš
   
adresa:      Hurbanova 3154/66     916 01     Stará Turá
kontakt:      0904 570511
   
e-mail:      info@dogaupair.sk
web:      www.dogaupair.sk
facebook:      Dog Aupair
   
   
Ponúkate službu Výcvik psov v meste Stará Turá a jeho okolí? Ak áno, ponúkame Vám jedinečnú príležitosť zaregistrovať sa na týchto stránkach, a získať tak potencionálnych klientov, či zákazníkov.

Táto stránka sa pod kľúčovými slovami vo vyhľadavaní, /pri slovách - Výcvik psa Stará Turá, alebo kynológ Stará Turá/ drží na popredných pozíciách vo vyhľadávačoch. Pre Vás by to znamenalo, že máte vysokú šancu získať klientov, ktorí hľadajú práve Vašu službu vo Vašom okolí a aby hľadajúci prišli práve k Vaším kontaktným údajom.

Ak by ste mali záujem o registráciu v meste Stará Turá a jeho okolí - neváhajte. Poplatok za ročnú registráciu je len 9,90 eur.

Chcem sa registrovať!